Ośrodek położony jest w malowniczej miejscowości Parzynów nieopodal Kobylej Góry. To ogromna zaleta, otoczeni jesteśmy samą naturą, z dala od zgiełku miasta. Spokój, cisza, odprężenie – te stany najlepiej opisują moc tutejszego krajobrazu.

Nieopodal znajduje się najwyższe wzniesienie wielkopolski, a na nim Krzyż Jubileuszowy, który przyciąga wielu turystów. Pobliska Kobyla Góra oferuje kąpielisko, gdzie latem plaże wypełnione są wypoczywającymi z różnych stron. Wycieczki konne w terenie prowadzą nas w różne ciekawe miejsca m.in. na Bałczynę, która leży w paśmie Wzgórz Ostrzeszowskich, a widok okolicy na jej szczycie zapiera dech w piersiach. Najbliższe otoczenie ośrodka to przede wszystkim lasy, a ścieżki w nich ukryte skradły już serce niejednego odwiedzającego i grzybiarza. U nas każdy znajdzie coś dla siebie o każdej porze roku.

Na terenie ośrodka posiadamy bezpieczny plac zabaw dla dzieci, trampolinę, tablicę ścienną, na której dzieci mogą puścić wodze fantazji i malować obrazy kolorowymi kredami. Oferujemy też miejsce na ognisko, boisko do gry w badmintona i siatkówkę, a także kuchnię przygotowaną dla gości, gdzie każdy może napić się kawy czy herbaty.